TRILLERU KOMPLEKTS RUDENS VAKARIEM

Sāra Pīrsa

Vēlies pavadīt rudenīgos, drēgnos vakarus zem segas ar tējas tasi un lieliskiem trilleriem? Tagad Sāras Pīrsas bestselleri Sanatorija un Kūrorts iegādājami komplektā par īpaši izdevīgu cenu.

Sanatorija

 

Jums negribēsies doties prom no šejienes… līdz tādas iespējas vairs nebūs.

Viesnīca Le Sommet, kas ir pa pusei paslēpusies mežā draudīgu kalnu virsotņu ielenkumā, kopš seniem laikiem ir baisu nostāstu apvīta. Kādreizējā sanatorija ilgu laiku ir stāvējusi tukša un pamesta, taču tagad ir restaurēta un pārtapusi par pieczvaigžņu viesnīcu minimālisma stilā.

Ēlina Vornere nepavisam neilgojas apmeklēt šo iespaidīgo kūrortu vienā no Šveices Alpu augstkalnes nomaļākajām vietām. Taču, saņēmusi ielūgumu uz sen neredzētā brāļa Īzaka un viņa draudzenes Lauras saderināšanās svinībām Le Sommet, Ēlina nolemj to pieņemt ‒ vairākus mēnešus viņa ir nīkusi bezdarbībā, spiesta uz laiku atteikties no detektīves darba.

Ieradusies augstkalnē sniega vētras priekšvakarā, Ēlina instinktīvi jūt, ka lepnajā viesnīcā viss nav tik nevainojami, kā izskatās no pirmā acu uzmetiena, ‒ bijušās sanatorijas ēkai piemīt kaut kas neizskaidrojami draudīgs. Un nākamajā rītā, kad izrādās, ka Laura ir piepeši pazudusi, Ēlinai nākas vadīties pēc savas saasinātās nojautas, lai mēģinātu viņu atrast.

Sniega vētra nepielūdzami tuvojas, un drīz vien visi ceļi, kas ved uz viesnīcu, ir slēgti. Jo ilgāk neizdodas atrast pazudušo Lauru, jo vairāk pieaug satraukums un bailes, kas pārņēmušas nedaudzos vēl viesnīcā palikušos viesus un darbiniekus.

 

Kūrorts

 

Daudzi šeit ierodas, lai atjaunotu spēkus un atpūstos no ikdienas steigas. Taču kāds alkst pēc atriebības…

Salā netālu no Anglijas piekrastes nesen ir atklāts jauns kūrorts, kas piedāvā daudzveidīgas atpūtas iespējas ekotūrisma cienītājiem, taču vietai, ko vietējie iedzīvotāji dēvē  par Nāves klinti, nav laba slava. Klīst baumas, ka sala ir nolādēta, turklāt pirms vairākiem gadiem tajā ir pastrādātas vairākas nežēlīgas slepkavības.

Detektīve Ēlina Vornere tiek nosūtīta uz kūrortu, kad viens no tā darbiniekiem pamana jaunas sievietes līķi uz krasta klintīm zem jogas paviljona. Viss, šķiet, norāda uz traģisku nelaimes gadījumu, taču tad izrādās, ka bojāgājusī sieviete nav kūrorta viešņa un patiesībā viņai nebūtu vajadzējis atrasties salā.

Nākamajā dienā, kad atklājas, ka ir noslīcis viens no kūrorta viesiem, Ēlinai rodas aizdomas, ka šķietamie nelaimes gadījumi nav nejauši. Taču kāpēc nezināmais slepkava uzglūn atpūtniekiem un kā noskaidrot, kuri viesi vēl varētu būt apdraudēti?

Ēlinai ir jāatrod vainīgais, iekams vēsture sāk atkārtoties, lai kūrorta viesi un darbinieki nekļūtu par salas drūmās pagātnes ķīlniekiem…

 

35,00 

Tulkotājs

Ilze Paegle-Mkrtčjana

Izdošanas datums

02.09.2022., 30.05.23.

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

978-9934-9181-0-0, 9789916975954

Lappušu skaits

392, 440

Formāts

A5 mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top
Tev patīk labas grāmatas?
Pieraksties grāmatu jaunumiem un saņem 10% atlaidi nākamajam pirkumam!
    Pierakstīties