Izpārdošana!

Deivs Grols
STĀSTNIEKS (c.v.)

No angļu valodas tulkojusi Eva Veita

Grāmata Stāstnieks ir veltīta raibajiem Deiva Grola dzīves brīžiem. Tos aprakstot, autors ir izveidojis iepriekš nenojaustu, patiesu, atklātu un tiešu savas unikālās dzīves ainavu. Stāstus caurvij dziļa mīlestība pret mūziku un laikabiedriem, nesaraujama saikne ar mājām – Virdžīniju, pieķeršanās meitām un daudzi citi svarīgi dzīves notikumi, turklāt Deivs Grols vēsta šos stāstus gluži tāpat, kā raksta mūziku – no visas sirds.

Daloties atmiņu un pieredzes stāstos par dzīvi un tās vērtību un nedaudz humoristiski apskatot laiku, kad devās koncertturnejā ar Scream, pievienojās Nirvanai, kuras pasaulei drīz vien bija lemts sabrukt, un visbeidzot dažādu notikumu krustcelēs izveidoja Foo Fighters, Deivs Grols veido savu vienreizīgo skatījumu uz slavu.

Mēs pazīstam Deivu Grolu kā cienījamu mūziķi. Radot Stāstnieku, viņš ļauj iepazīt sevi arī kā izcilu rakstnieku. Grāmatā ir bagāta ar krāšņiem skatiem, vaļsirdīgiem atmiņu stāstiem par iegūtām un zaudētām draudzībām un ģimeni, sirdspilnu pateicību par mērotajiem ceļiem un gūto pieredzi, kā arī ar mūziku, bez kuras viņš nebūtu tas, kas ir tagad. Tas viss sniedz baudpilnu lasīšanas piedzīvojumu. Grāmatu papildina lieliskas fotogrāfijas, kuru vidū atrodamas arī dažas no autora personīgā arhīva.

Izdevums cietajos vākos.

Original price was: 20,50 €.Current price is: 14,35 €.

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

PAR AUTORU:

Deivs Grols ir amerikāņu mūziķis, dziedātājs, režisors un dziesmu tekstu autors. Viņš reiz bija rokgrupas Nirvana bundzinieks un izveidoja grupu Foo Fighters, kurā ir solists, ģitārists un galvenais dziesmu tekstu autors.

“Brīnumainā kārtā mana atmiņa ir saglabājusies salīdzinoši laba. Kopš bērnu dienām dzīvi esmu allaž mērījis muzikālās mērvienībās, nevis mēnešos vai gados. Mana atmiņa arvien uzticami paļaujas uz dziesmām, albumiem un grupām, lai atcerētos kādu noteiktu laikposmu vai vietu. Varu pateikt, kurš ko, kur un kad ir darījis, izdzirdot jebkuras tādas dziesmas vien pāris pirmās notis, kas iekaroja manu sirdi, klausoties septiņdesmito gadu AM frekvenču radio. Vai ir iekarojusi jūsu sirdi, kad izdziedāju savu dvēseli mikrofonā. Dažiem cilvēkiem atmiņas uzplaiksnī garšas, citiem – smaržas vai skati. Manu atmiņu uzplaiksnī skaņa, kas gluži kā nepabeigta kasete neapklust un gaida, kad tiks nosūtīta ierakstu kompānijai.

Neesmu no tiem, kas krāj lietas. Es krāju dzīves brīžus. Tāpēc katru mīļu dienu dzīve zib man gar acīm un atskan ausīs. Šajā grāmatā esmu no visas sirds centies apkopot dažus no šiem brīžiem. Šīs dzīves atmiņas, bez šaubām, ir mūzikas pārpilnas. Un dažkārt tās var būt ļoti skaļas. Pagrieziet skaļāk! Klausāmies kopā!”

 

Deivs Grols

Izdošanas datums

22.11.2022.

Redaktors

Aiga Veckalne

Maketētājs

ISBN

9789916975992

Lappušu skaits

376

Formāts

155×230, cietie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top