Džejs Šetijs
8 MĪLESTĪBAS LIKUMI

No angļu valodas tulkojusi Aiga Veckalne.

 

Bestsellera Domā kā mūks autors Džejs Šetijs piedāvā atklāsmju pilnu ceļvedi katram mīlestības posmam, ņemot vērā senās gudrības un jaunāko laiku zinātni.

Neviens mūs neapsēdina krēslā un neiemāca, kā mīlēt. Tāpēc bieži vien veidojam attiecības, bruņojušies tikai ar romantiskās filmās un popkultūrā gūtiem priekšstatiem. Taču var būt arī citādi.

Tā vietā, lai pasniegtu mīlestību kā ēterisku ideju vai klišeju kopumu, Džejs Šetijs izklāsta konkrētus un praktiskus soļus, kā palīdzēt lasītājam attīstīt prasmes un kā praktizēt un kopt mīlestību labāk nekā jebkad iepriekš. Viņš vēsta par to, kā uzvarēt un zaudēt kopā, kā definēt mīlestību un kāpēc šķiršanās mūs nesalauž. Vēdisko gudrību un mūsdienu zinātnes iedvesmots, Dž. Šetijs aplūko visu attiecību ciklu, sākot no pirmajiem randiņiem un kopdzīves sākšanas līdz šķiršanās brīdim un jaunam sākumam. Autors parāda, kā izvairīties no nepatiesu solījumu lamatām un attiecībām, kas nepiepilda mūsu gaidas.

Dzīvojot saskaņā ar Dž. Šetija astoņiem likumiem, mēs visi varam mīlēt sevi, savu partneri un pasauli labāk nekā līdz šim.

 

19,65 

Availability: Ir noliktavā

“Neesmu tādu grāmatu fans, kurās cilvēku pamāca, kā būt – kur nu vēl tik būtiskā, personiskā un dziļi individuālā jomā kā romantiskās attiecības. Taču Džeja Šetija 8 mīlestības likumi uz mani atstāja patiesi patīkamu un paliekošu iespaidu, kā arī vairāk nekā 40 ar vērtīgiem citātiem atzīmētas lappuses. Šī grāmata ir atziņām pilns ceļvedis tiem, kas vēlas spēcināt esošās attiecības, uzsākt jaunas un, iespējams, vissvarīgāk – vēlas labāk izprast un iemīlēt paši sevi.”

TV žurnāliste, radio balss, publiciste un tekstu autore KRISTĪNE SPURE

 

“Grāmata Astoņi mīlestības likumi mūs soli pa solim vada mīlestības meklējumos, vispirms rosinot veidot attiecības ar sevi, tad ar citiem un visbeidzot ar pasauli.”

Dziedātāja un aktrise DŽENIFERA LOPESA

 

“Džejs Šetijs ved lasītāju sarežģītajā mīlestības ceļojumā, skaisti iemūžinot mūsu izaicinājumus un izvēļu nepilnības.”

Psihoterapeite ESTERE PERELA

 

“Šī varētu būt viena no vērtīgākajām grāmatām, ko šogad izlasīt.”

Klīniskā psiholoģe, bestsellera “Kāpēc neviens man to iepriekš nav teicis?” autore DŽŪLIJA SMITA

 

“Lielisks ceļvedis, kā augt mīlestībā, gūstot prieku un piepildījumu.”

Alternatīvās medicīnas piekritējs DĪPAKS ČOPRA

 

“Šajā izcilajā grāmatā Džejs Šetijs atmasko mītus, apvienojot seno gudrību un mūsdienu zinātni, lai parādītu, kā varam sevī un citos atrast mīlestību, ko visi esam pelnījuši.”

Rakstniece un psihoterapeite LORIJA GOTLĪBA

 

“Džejs Šetijs raksta par mīlestību un dzīvi meistarīgi patiesi un viedi.”

Dziedātājs ŠONS MENDESS

 

PAR AUTORU

Džejs Šetijs (Jay Shetty) ir bestsellera Domā kā mūks autors, godalgots stāstnieks, raidieraksta vadītājs un izbijis mūks, kura mērķis ir palīdzēt katru dienu veikt miera un mērķa vingrinājumus mūsu prātam. 2017. gadā žurnāls Forbes iekļāva Dž. Šetiju “30 līdz 30” talantu sarakstā, novērtējot viņa ietekmi plašsaziņas līdzekļos. Lietotāji ir noskatījušies Dž. Šetija populāros videoklipus vairāk nekā 10 miljardus reižu, savukārt sociālajos tīklos viņam ir vairāk nekā 50 miljoni sekotāju.

2019. gadā Dž. Šetijs izveidoja raidierakstu On Purpose, kas ir kļuvis par pasaulē populārāko veselības un labsajūtas raidierakstu. Dž. Šetijs regulāri uzstājās kā galvenais runātājs dažādās konferencēs visā pasaulē, kā arī ar lekcijām ir viesojies tādos uzņēmumos kā Google, Microsoft, Netflix un American Express. Vairāk nekā divi miljoni cilvēku ir apmeklējuši Dž. Šetija tiešsaistes skolu, un viņa kopiena Genius Coaching nodrošina iknedēļas programmu par veselību un labsajūtu tūkstošiem dalībnieku vairāk nekā simts valstīs.

Dž. Šetijs ir uzņēmuma un lietotnes Calm galvenais mērķu izpildītājs un kopā ar sievu Radi ir izveidojis uzņēmumu Joyo Tea.

Izdošanas datums

17.07.2023.

Tulkotājs

Aiga Veckalne

Redaktors

Elīna Kokarēviča

Maketētājs

Jāks Rītels

Lappušu skaits

328

ISBN

978-9934-9181-2-4

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top