Izpārdošana!

Džeisons Rekulaks
SLĒPTIE ZĪMĒJUMI

No angļu valodas tulkojis Toms Vanags

Atjautīgi savērpts, pārdabisks trilleris par kādu maza zēna auklīti un zēna glabātajiem savādajiem, šausminošajiem noslēpumiem.

Nesen izgājusi rehabilitācijas kursu, Melorija Kvina pieņem Teda un Kerolainas Maksvelu darba piedāvājumu kļūt par auklīti viņu piecus gadus vecajam dēlēnam Tedijam turīgā Ņūdžersijas priekšpilsētā Springbrūkā.

Jau no pirmās dienas Melorija darbā jūtas labi. Viņai piešķirta pašai sava dzīvojamā telpa, viņa dodas ikvakara skrējienos un izbauda stabilitāti, ko sniedz jaunie darba apstākļi. Turklāt viņa lieliski saprotas ar Tediju, piemīlīgu, klusu un kautrīgu zēnu, kurš ne brīdi neizlaiž no rokām skiču albumu un zīmuli. Viņa zīmējumi nav pārsteidzoši – koki, trusīši, baloni. Taču kādu dienu viņš uzzīmē ko pavisam savādu: vīrieti mežā, kurš aiz sevis velk sievietes līķi.

Pamazām Tedija zīmējumi kļūst aizvien biedējošāki un cilvēku figūriņas, kas sākotnēji sastāvēja vien no svītriņām, nu pārvēršas reālistiskās ilustrācijās, kādas nevienam piecgadniekam nebūtu pa spēkam radīt. Meloriju māc aizdomas, ka zīmējumos redzamās ainas norāda uz kādu senu slepkavību un šo informāciju viņai cenšas nodot aiz Maksvelu mājas mežā mītošie pārdabiskie spēki.

Vienlaikus cīnīdamās pati ar savas pagātnes dēmoniem, Melorija kopā ar izskatīgu dārznieku un ekscentrisku kaimiņieni apņemas atšķetināt zīmējumos paslēpto un izglābt Tediju, pirms nav par vēlu.

Pirmajiem pircējiem, kuri iegādāsies Slēptos zīmējumus mūsu e-veikalā, dāvanā pārsteiguma balva!

Original price was: 18,95 €.Current price is: 14,21 €.

Availability: Ir noliktavā

 

“Es izlasīju “Slēptos zīmējumus”, un man ļoti patika. Valoda ir nepastarpināta, pārsteigumi patiešām pārsteidz, un grāmatai piemīt reti sastopams dzinējspēks, kas neļauj to nolikt malā. Un zīmējumi ir satriecoši!”  

Stīvens Kings

“Intelektuāli izaicinoša, velnišķīgi biedējoša un meistarīgi uzrakstīta grāmata, “Slēptie zīmējumi” ir labākais trilleris, ko pēdējos gados esmu lasījis. Tā kļūs par žanra klasiku.” 

Rensoms Rigss, bestsellera “Mis Peregrīnes nams brīnumbērniem” autors

Izdošanas datums

17.10.2022.

Redaktors

Elīna Kokareviča

Maketētājs

ISBN

9789916975961

Lappušu skaits

376

Formāts

A5, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top