Ketrīna Meja
ZIEMOŠANA. MIERA UN ATPŪTAS SPĒKS GRŪTOS LAIKOS

No angļu valodas tulkojusi Ilze Paegle-Mkrtčjana.

Gadalaiki nav vienādi. Tie atšķiras cits no cita. Pavasaris un rudens ir pārejas laiks, kad viens stāvoklis pāriet citā, ātrāk vai lēnāk. Vasara parasti ir drudžaina, karstuma un sociālu aktivitāšu laiks, kas nemitīgi mudina izmēģināt ko jaunu.

Ziema ir īpašs gadalaiks. Tas ir laiks, kad mēs varam pakāpties soli atpakaļ un atrast vietu, kur darīt visnozīmīgākos darbus. Ziema ir kā sējas laiks, kad zeme tiek uzarta un uzirdināta, lai tajā atkal varētu krist sēkla. Bez ziemas nav arī vasaras. Ziema ieliek pamatus un izlauž ceļu. Vienlaikus ziema un ziemošana ir arī ļoti emocionāls ceļojums.

Grāmata Ziemošana ir iejūtīga meditācija par dzīves tukšajiem periodiem, par laiku, kad jāuzmeklē drošs patvērums, lai atgūtos un parūpētos par sevi. Ketrīna Meja neuzkrītoši rāda, kā pārdzīvot šo laiku, apzinoties, ka ziemas un vasaras cilvēka mūžā, gluži tāpat kā gadalaiki, ir dzīves uzplūdi un atplūdi.

Šī grāmata ir bieži nesaprasta gadalaika cildinājums un cieņas apliecinājums cilvēka pārsteidzošajai spējai mācīties un attīstīties.

15,95 

Availability: Ir noliktavā

 

“Ik vārds ir tikpat skaists un dziedinošs kā pats gadalaiks.” – Elizabete Gilberta

“Skaists un saudzīgs mēģinājums ieskatīties mūsu dzīves tumšākajā gadalaikā un saredzēt pavasara gaismu, kas reiz atkal atspīdēs.” – Reinora Vinna, bestsellera “Sāls taka” autore

“Rāma atteikšanās dzīvot pastāvīgā paātrinājumā.” – Guardian

 

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

978-9934-9181-3-1

Formāts

A5, mīkstie vāki

Lappušu skaits

252

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top