Lorija Gotlība
VARBŪT TU VĒLIES AR KĀDU PAR TO PARUNĀT?

No angļu valodas tulkojusi Agnese Orupe.

Jūsu rokās nonākusi humora pilna grāmata, kas ļauj ieskatīties psihoterapeitu pasaules aizkulisēs. Tās autore ir psihoterapeite, kas publicējas arī žurnālā New York Times un citos ASV nacionālajos izdevumos.

Lorijas Gotlības dzīve rit Losandželosā, kur viņa savā psihoterapeites praksē cenšas palīdzēt pacientiem. Taču pēkšņi Lorijas dzīvi satricina krīze, un ierastā kārtība sabrūk. Viņa nonāk īpatnēja, taču pieredzējuša terapeita Vendela kabinetā. Allaž adītā jakā, haki krāsas biksēs un ar plikpaurības iezīmēm – Vendels precīzi atbilst klišejām par terapeitiem, taču izskats var būt ļoti maldinošs.

Grāmatā autore mēģina izsekot savu pacientu iekšējās pasaules līkločiem. Viņu vidū ir egocentrisks Holivudas režisors, jauna, tikko precējusies sieviete, kurai diagnosticēta nedziedināma slimība, vecāka gadagājuma kundze, kura draud padarīt sev galu, ja līdz dzimšanas dienai viņas dzīvē nekas nemainīsies uz labo pusi, un divdesmitgadniece, kura allaž “iekrīt” uz neīstajiem vīriešiem. Lorija atklāj, ka jautājumi, uz kuriem atbildes meklē viņas pacienti, ir tie paši, ar kuriem viņa vēršas pie Vendela.

Ar pārsteidzošu humora izjūtu Lorija Gotlība ieved mūs savā profesionālajā un personīgajā pasaulē. Pateicoties atklātībai, Varbūt tu vēlies ar kādu par to parunāt? ir grāmata, kas piedāvā dziļi personisku ceļojumu cauri cilvēku sirdīm un prātiem, sniedzot lasītājam retu dāvanu – drosmīgu un atklātu skatījumu uz jautājumu, ko nozīmē būt cilvēkam, un uzjautrinošu un izglītojošu stāstu par dzīves noslēpumiem un mūsu spējām to mainīt.

 


No sirds ceru, ka tos, kuri par terapijas uzsākšanu vēl šaubās, šī grāmata iedrošinās izmēģināt gūt pašiem savu pieredzi un nebaidīties no tik daudziem mītiem un stereotipiem apvītā psihoterapijas procesa. Savukārt citiem šī grāmata var kļūt par interesantu, domas raisošu vai vienkārši aizraujošu lasāmvielu. Brīdinu – humora pilnie stāsti rada atkarību. Šo grāmatu ir grūti nolikt malā, iekams nav pāršķirta pēdējā lappuse. AGNESE ORUPE, kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT) speciāliste

Izdošanas datums

07.05.2021.

Tulkotājs

Agnese Orupe

Redaktors

Regīna Janmane

Maketētājs

ISBN

9789949691999

Lappušu skaits

488

Formāts

A5, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top