Lorēna Marija
MIERĪGI BĒRNI

No angļu valodas tulkojusi Agnese Orupe.

Šajā praktiskajā un iedvesmojošajā grāmatā Lorēna Marija iepazīstina vecākus, skolotājus un cilvēkus, kuru ikdienas darbs saistīts ar bērniem un jauniešiem, ar patīkamām un mierīgām meditācijām, ko iespējams veikt kopā ar bērniem.
Autore piedāvā jautrus un vieglus vingrinājumus mazuļiem, lai palīdzētu viņiem nomierināties pirms iemigšanas, kā arī sniedz dažādus padomus, kā mazināt trauksmi pusaudžiem. Tāpat Lorēna Marija skaidro, kā meditācija un apzināšanās palīdz bērniem ar uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu un autismu.

 

“Pēdējo gadu desmitu laikā Rietumos apzinātība kļuvusi par psihologu iecienītu instrumentu, kas ne tikai palīdz problēmsituācijās, bet arī veicina veselīga ikdienas emocionālā dzīvesveida piekopšanu. Apzinātības kursi un literatūra pamazām kļūst pieejama arī Latvijā, un Jūsu rokās ir nonākusi grāmata, kas ļaus šo praksi gan apgūt pašiem, gan tālāk iemācīt bērniem.

Nav noslēpums, ka psiholoģiskais spiediens arī uz bērniem arvien vairāk pieaug, un, to atskāršot, daudzas Eiropas, ASV un Austrālijas skolas patlaban savās programmās ievieš apzinātības un meditēšanas nodarbības, jo tās palīdz bērniem labāk tikt galā ar stresu, trauksmi un citām sarežģītām emocijām, vairo uzmanības noturību un spēju koncentrēties, stiprina dzīvesspēku un attīsta radošumu un iztēli. Ar apzinātības vingrinājumu palīdzību bērni iemācās iedarbīgus paņēmienus, kā nepieciešamības gadījumā mierināt sevi un fokusēties.

Grāmatas autore soli pa solim izklāsta, kā sekmīgi apgūt šo iedarbīgo praksi, un grāmatai pievienojusi arī dažus nezinātniskus paņēmienus, ar ko var papildināt un izkrāsot meditācijas pieredzi. Lai šī grāmata kļūst par ceļvedi un iedvesmas avotu un vairo mieru un labklājību gan Jums, gan Jūsu bērniem!”

AGNESE ORUPE, kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT) speciāliste

11,00 

Availability: Ir noliktavā

Izdošanas datums

20.03.2022.

Tulkotājs

Agnese Orupe

Redaktors

Regīna Janmane

Maketētājs

Lappušu skaits

200

Formāts

130×200, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top