Mārja Seda
MANS AKTĪVAIS MAZULIS

No angļu valodas tulkojusi Krista Strode.

Vai zināt, kādi vingrinājumi nepieciešami pareizai mazuļa fiziskajai attīstībai?

Grāmatā „Mans aktīvais mazulis” iekļauti attīstoši vingrinājumi no bērniņa dzimšanas līdz pat pirmajiem soļiem. Grāmata ir lielisks palīgs – uzmundrinoša un izglītojoša lasāmviela vecākiem, kuri vēlas uzzināt, kā pareizi atbalstīt bērnu viņa pirmajā dzīves gadā. Pateicoties grāmatā iekļautajiem fotoattēliem, kuros autore Mārja Seda kopā ar savu dēliņu izpilda vingrinājumus, jauno kustību apguve ir pavisam vienkārša. 

„Mans aktīvais mazulis” palīdzēs:

  • uzzināt, kādus vingrinājumus izpildīt, lai veicinātu pareizu mazuļa fizisko attīstību;
  • apgūt konkrētam bērna attīstības posmam piemērotākos vingrinājumus;
  • vairot drošības sajūtu kā vecākos, tā mazulī.

10,95 

 

Grāmatas autore Mārja Seda ir apguvusi fizioterapiju Tartu Universitātē (Igaunija). Fiziskās audzināšanas fakultātē ieguvusi maģistra grādu veselības zinātnēs. Tagad Mārja Seda ir labi zināma un augsti novērtēta bērnu fizioterapeite Igaunijā un vada nodarbības māmiņām. Viņa ne tikai aktīvi popularizē mazuļu harmonisku attīstību, izstrādājot viņiem īpašus vingrinājumus, bet arī vispusīgi izglīto vecākus par bērniņu aprūpes niansēm.

„Grāmata var kļūt par psiholoģisku atbalstu vecākiem un viņu līdzcilvēkiem, jo atklāj, kā viegli, mierīgi un, kas pats svarīgākais, pareizi, audzināt mazuli: kā turēt rokās, kādus vingrinājumus izpildīt, u.tml., jo mūsdienās, kad ir pieejams tik plašs informācijas klāsts, ir viegli apjukt un grūti orientēties, kas bērniņam būtu vispiemērotākais. Šeit visa svarīgākā informācija vecākiem saprotamā valodā apkopota vienuviet.” – SANITA MITENBERGA, pediatre Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā un LOR klīnikā, programmas Latvijas bērnu priekam un veselībai „Rimi Bērniem” bērnu veselības eksperte.

Izdošanas datums

24.11.2018.

Tulkotājs

Krista Strode

Redaktors

Ina Eglīte

Maketētājs

,

ISBN

9789949610518

Lappušu skaits

152

Formāts

170×210, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top
Tev patīk labas grāmatas?
Pieraksties grāmatu jaunumiem un saņem 10% atlaidi nākamajam pirkumam!
    Pierakstīties