Filipa Perija
JŪS VĒLĒSIETIES, KAUT ŠO GRĀMATU BŪTU IZLASĪJUŠI JŪSU VECĀKI

No angļu valodas tulkojusi Krista Strode.

Visi vecāki vēlas savu bērnu izaudzināt priecīgu un nesačakarētu.

Kā to izdarīt?

Aizraujoša, amizanta un asprātīga grāmata, kuras autore ir ievērojamā angļu psihoterapeite Filipa Perija. Viņa stāsta par to, kam, audzinot bērnus, ir nozīme un no kā svarīgi izvairīties, – gudri padomi vecākiem, kā rīkoties un ko noteikti nedarīt. Filipa Perija nevis iesaka “ideālo plānu”, bet sniedz vispusīgu ieskatu par to, kas veido labas attiecības starp vecākiem un bērniem.

Šī grāmata piedāvā pilnīgi jaunu skatījumu uz bērnu audzināšanu. Neviena metode netiek nosodīta, toties autores dzirkstīgie norādījumi palīdzēs jums:

  • saprast, kā tas, kā jūs pats tikāt audzināts, var ietekmēt to, kā audzināt savus bērnus;
  • vēsu prātu pieņemt, ka pieļausiet kļūdas, un kā ar tām tikt galā;
  • pārraut negatīvos uzvedības modeļus un ieciklēšanos uz mazsvarīgo;
  • tikt galā ar savām un bērna emocijām;
  • saprast, kādu informāciju sniedz dažādi uzvedības veidi.

Grāmatā apkopoti noderīgi padomi un vērtīgi ieteikumi, tāpēc to vēlēsies izlasīt visi vecāki, un katrs bērns gribēs, kaut to būtu lasījuši viņa vecāki.

16,00 

 

“Dažas grāmatas izraisa visplašāko emociju gammu – no intereses un iedvesmas līdz smeldzei un pārdomām, kam pa vidu jāsmejas no sirds un dažbrīd jāraud kā bērnam. Šī ir tieši tāda! Es iesaku šo grāmatu izlasīt visiem vecākiem, vecvecākiem un ikvienam, kurš ikdienā strādā ar bērniem.” DIĀNA ZANDE, psiholoģe (Dr. psych., Mg. art.), kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite


“Tik skaidra un patiesa grāmata… Noderīga it visām attiecībām, ne tikai starp vecākiem un bērniem.” NAIDŽELA LOSONE, pavāre un televīzijas zvaigzne

Izdošanas datums

08.11.2020.

Tulkotājs

Krista Strode

Redaktors

Ina Eglīte

Maketētājs

,

ISBN

9789949691784

Lappušu skaits

288

Formāts

130×200, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top