Vils Smits. Marks Mensons.
VILS

No angļu valodas tulkojuši Gunta Miheloviča un Kaspars Zalāns.

Vils Smits — parasts zēns no Rietumfiladelfijas — kļuva par pasaulē pazīstamu mūziķi un aktieri. Vila sarakstītā grāmata Vils ir drosmīga, iedvesmojoša un humora pilna. Ir patiesi pārsteidzoši lasīt, ko iespējams paveikt, pielietojot tīru gribasspēku un neatlaidību. Un tā ir tikai puse no stāsta.

Ar Marka Mensona palīdzību Vils — viena no mūsdienu pasaules spožākajām zvaigznēm izklaides industrijā — izstāsta neizskaistinātu stāstu par savu ceļu uz kino un mūzikas industrijas virsotnēm.

“Dažas no vērtīgākajām mācībām, ko esmu dzīvē guvis, biju spiests apgūt sev par spīti. Es tām pretojos, tās noraidīju, bet beigu beigās patiesība kļuva nenoliedzama”, saka Vils Smits.

Vila dzīves, kā arī šīs grāmatas kodolu veido jaunu lietu apgūšana, izaugsme, veiksme un cilvēciskās attiecības. Grāmata māca: tikai nedaudzi dzīvē sasniedz lielo skatuvi, taču dzinējspēks, ko izmantojam tiecoties pēc panākumiem, atšķiras no tā dzinējspēka, kas nepieciešams, lai nokļūtu mājās.

20,50 

 

 

“Labākā biogrāfija, ko esmu lasījusi.” – Opra Vinfrija

PAR AUTORIEM

VILS SMITS ir saņēmis “Oskaru”, kā arī divas reizes ticis nominēts šai prestižajai balvai. Viņš ir arī Grammy balvas ieguvējs un, papildu spožajai kino karjerai, ir ierakstījis vairākus platīna albumus. Vila un Džeidas Smitu ģimenes fonds, kas dibināts kopā ar Vilu, par savu misiju uzskata cilvēku iekšējā spēka un resursu atklāšanu un atraisīšanu. Fonda četri galvenie darbības virzieni ir: izglītība un māksla, iekļaušana un aktīva līdzdalība, veselība un labbūtība, kā arī vide un ilgtspēja.

MARKS MENSONS ir vairāku New York Times bestselleru autors. Viņa grāmatas tulkotas vairāk nekā 50 valodās un pārdoti vairāk nekā divpadsmit miljoni eksemplāru. Mensons uztur vienu no pasaulē lielākajām personiskās attīstības tiešsaistes vietnēm markmanson.net. Šai vietnei seko vairāk nekā divi miljoni lasītāju un tai ir piecsimt tūkstoši abonentu.

Izdošanas datums

23.10.2023.

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

978-9934-9181-4-8

Formāts

155×230 mīkstie vāki

Lappušu skaits

432

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top