Britnija Spīrsa
SIEVIETE MANĪ

No angļu valodas tulkojusi Dita Katlapa

Britnijas Spīrsas autobiogrāfija Sieviete manī ir drosmīgs un aizkustinošs stāsts par brīvību, slavu, mātes lomu, izdzīvošanu, ticību un cerību.

2021. gada jūnijā visa pasaule klausījās, kā Britnija Spīrsa runā atklātajā tiesas sēdē. Viņas stāsts – viņas patiesība – atstāja nenoliedzamas sekas un izmainīja gan viņas, gan daudzu citu cilvēku dzīves.

Sieviete manī pirmo reizi atklāj Britnijas neticamo pieredzi un spēku, kas viņu padarījis par vienu no labākajām māksliniecēm popmūzikas vēsturē. Spīrsas autobiogrāfija ir rakstīta ar apbrīnojamu vaļsirdību un humoru, kas izceļ mūzikas un mīlestības nesalaužamo garu, kā arī to, cik svarīgi sievietēm ir  izstāstīt savu stāstu pēc saviem noteikumiem. Beidzot.

“Būdama maza meitene, stundām ilgi klejoju pa klusajiem mežiem  aiz savas mājas Luiziānā, dziedādama dziesmas… Pirms došanās mājup, es gāju pa taciņu kaimiņmājas virzienā, cauri labiekārtotam pagalmam, garām peldbaseinam. Viņiem bija akmensdārzs, pilns sīku, gludu olīšu, kas ilgi saglabāja siltumu un patīkami sildīja manu ādu. Apgūlos uz akmentiņiem, lūkojos debesīs, jūtot siltumu gan virs, gan zem sevis, un domāju: Es varu pati veidot savu dzīves ceļu. Es varu piepildīt savus sapņus.”

19,50 

 

Britnija Spīrsa ir popmūzikas multiplatīna statusa superzvaigzne, Grammy balvas ieguvēja un viena no veiksmīgākajām un atzītākajām skatuves māksliniecēm mūzikas vēsturē. Viņa ir pārdevusi vairāk nekā 100 miljonu ierakstu visā pasaulē. 2021. gadā žurnāls Time iekļāva viņu 100 ietekmīgāko cilvēku topā. 2012. gadā Britnijas Spīrsas albums Blackout tika iekļauts Rokenrola slavas zāles bibliotēkā un arhīvā. Viņa dzīvo Losandželosā, Kalifornijā.

Izdošanas datums

18.03.2024.

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

978-9934-639-02-9

Formāts

A5, cietie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top