Alans Pīzs, Barbara Pīza
ATBILDE

No angļu valodas tulkojusi Gundega Graudiņa

Lai mainītu dzīvi, jāsāk uzdot pareizos jautājumus.

Katrā cilvēkā slēpjas diženuma sēklas, bet vien retais to apjauš. Pat ja tu to zini, kā panākt, lai viss piepildās?

Grāmata Atbilde apvieno lielāko daļu ideju un stratēģiju, ko cilvēki, iespējams, jau zina, piemēram, pievilkšanās likumu, Visumu, mērķu izvirzīšanu, lūgšanu, un jaņ. Autori izskaidro, kāpēc un kā tās darbojas, izmantojot smadzeņu zinātni.

Atbilde dod iespaidīgus rezultātus un sniedz pierādījumus, kas daudziem cilvēkiem vajadzīgi, lai noticētu vai saprastu. Atbilde nodrošina zinātnisku pamatojumu un parāda lasītājam, kā sasniegt visu, ko viņš vēlas.

Daloties ar dzīves laikā apgūtajiem paņēmieniem un gudrībām, Alans un Barbara rāda, kā:

  • izlemt, ko īsti vēlies, un to panākt;
  • izvirzīt un īstenot skaidri definētus mērķus;
  • izvairīties no sapņu zagļu un emocionālo vampīru manipulācijām;
  • pārvarēt šķēršļus un kavēkļus;
  • pārņemt kontroli pār dzīves apstākļiem;
  • iedarbīgi izmantot vizualizācijas mākslu un afirmāciju spēku;
  • tikt galā ar stresu, bailēm un raizēm;
  • nekad nepadoties.

18,95 

 

PAR AUTORIEM

Barbara Pīza ir “Pease International” vadītāja, kas veido video, apmācību kursus un seminārus uzņēmumiem un valdībām visā pasaulē. Viņa ir dižpārdokļa “Kāpēc vīrieši neklausās un sievietes neprot noparkot auto” līdzautore. Šī grāmata visā pasaulē pārdota desmit miljonos eksemplāru.

Alans Pīzs ir austrāliešu autors un motivējošs lektors. Viņš pēta pārdošanas, attiecību un cilvēku komunikācijas psiholoģiju un māca vienkāršas, praktiski pārbaudītas prasmes un paņēmienus, kas dod rezultātus. Viņa vēstījumi ir humoristiski, un tas motivē cilvēkus nekavējoties izmantot viņa idejas.

Barbara un Alans Pīzi ir visveiksmīgākie autori, kas raksta par attiecībām. Viņi ir sarakstījuši 18 dižpārdokļus – 10 no tiem ir ieņēmuši pirmo vietu – un vadījuši seminārus 70 valstīs. Viņu grāmatas ir dižpārdokļi vairāk nekā 100 valstīs, tulkotas 55 valodās un pārdotas vairāk nekā 30 miljonos legālo eksemplāru. Gan Barbara, gan Alans regulāri parādās plašsaziņas līdzekļos visā pasaulē, un par viņu darbiem izveidotas 11 televīzijas pārraides, iestudētas četras lugas, uzņemta filma, kas ierindojās pirmajā vietā pēc kases ieņēmumiem, un seriāls, kas kopā piesaistījuši vairāk nekā 100 miljonus skatītāju. Nav daudz lektoru, kas ir tik populāri un ietekmīgi kā Alans un Barbara Pīzi.

Izdošanas datums

04.06.2024.

Redaktors

Regīna Janmane

Maketētājs

ISBN

978-9934-639-05-0

Formāts

A5 mīkstie vāki

Lappušu skaits

256

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top