Sāra Pennere
ZUDUSĪ APTIEKA

No angļu valodas tulkojusi Dita Katlapa

Aizmirsti pagātnes notikumi. Noslēpumaina saikne, kas vieno sievietes. Indes un atriebības mantojums. Laipni lūgti zudušajā aptiekā!

Noteikums nr. 1: Nekad neizmantot indi pret citu sievieti.

Noteikums nr. 2: Slepkavas un viņas upura vārds jāieraksta aptiekāres reģistrā.

Astoņpadsmitā gadsimta Londonas dzīlēs atrodas slepena aptieka, kas apkalpo neparastu klientu loku. Sievietes visā pilsētā sačukstas par kādu mīklainu tēlu vārdā Nella, kas pārdod labi maskētas indes, ko izmantot pret ļaunprātīgiem vīriem. Taču aptiekāres liktenis ir apdraudēts, kad viņas jaunākā kliente, trausla divpadsmit gadus veca meitene, pieļauj liktenīgu kļūdu, izraisot virkni seku, kas atbalsojas cauri gadsimtiem.

Tikmēr mūsdienu Londonā topošā vēsturniece Kerolaina Pārsvela pavada savu desmito kāzu gadadienu viena, bēgdama pati no saviem dēmoniem. Kad viņa uziet pavedienu neatklātajām aptiekāres slepkavībām, kas šokējušas Londonu pirms divsimt gadiem, viņas un aptiekāres dzīve savijas pārsteidzošos likteņa līkločos, un ne visi tajos izdzīvos.

Ar nervus kutinošu spriedzi, neaizmirstamiem tēliem un pārsteidzošu ieskatu vēsturē Zudusī aptieka ir traģisks un reibinošs debijas romāns par noslēpumiem, atriebību un apbrīnojamiem veidiem, kā sievietes spēj viena otru glābt – par spīti šķēršļiem, ko rada laiks.


Zudusī aptieka uzrunās lasītājus, kuriem šķiet tuvi noslēpumi, šauras Londonas ieliņas, dziedniecība ar augiem, raganas, burvestības, maģiski eliksīri, senas kartes un manuskripti, bibliotēkas, neparastas draudzības un sieviešu atjautība un spēks.

18,95 

PAR AUTORI

SĀRAS PENNERES grāmata Zudusī aptieka ir autores debijas romāns, kas tulkots jau četrdesmit valodās visā pasaulē. Viņa ar vīru un savu miniatūro taksi Zoju dzīvo Sentpītersbergā, Floridā. Vairāk informācijas meklēt sarahpenner.com.

 

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

9789916975978

Izdošanas datums

17.11.2022.

Lappušu skaits

304

Formāts

148×210 mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top