Sjū Džonsone
TURI MANI CIEŠI LĪDZĀS

No angļu valodas tulkojusi Agnese Orupe

Vai meklējat veidus, kā bagātināt veselīgas attiecības? Vai varbūt vēlaties atdzīvināt nogurušas attiecības vai glābt tādas, kas jau pavisam aizgājušas neceļos?

Mēs visi vēlamies mīlestību, atbalstu un biedriskumu mūža garumā. Taču dažkārt mums ir nepieciešama palīdzīga roka. Grāmatā Turi mani cieši līdzās. Septiņas sarunas mīlestības pilnai dzīvei mūža garumā emocionāli fokusētās pāru terapijas izstrādātāja Dr. Džonsone dalās ar savu revolucionāro un ārkārtīgi veiksmīgo programmu spēcīgāku un drošāku attiecību izveidei.

Turi mani cieši līdzās vēstījums ir vienkāršs: aizmirstiet par jums dotajiem padomiem mācīties efektīvāk strīdēties, analizēt savu agrīno bērnību, veikt grandiozus, romantiskus žestus vai eksperimentēt ar jaunām seksuālām pozām. Tā vietā izprotiet un atzīstiet attiecību emocionālos pamatus – faktu, ka esat emocionāli piesaistīts savam dzīvesbiedram un atkarīgs no viņa, līdzīgi kā bērns ir atkarīgs no vecākiem. Jo bērnam ir vajadzīgas vecāku rūpes, mierinājums un aizsardzība.

Dr. Džonsone māca, ka veids, kā uzlabot vai saglabāt attiecības, ir palikt atvērtam, emocionāli pieskaņotam un atsaucīgam pret partneri, kā arī atjaunot savstarpējo emocionālo saikni.

Balstoties uz šīm atziņām, viņa koncentrējas uz izšķirošajiem attiecību brīžiem un izmanto tos kā pavērsiena punktus septiņām dziedinošām sarunām, tostarp dēmonisko dialogu atpazīšanai, jūtīgo vietu atrašanai, grūto mirkļu analīzei, ievainojumu piedošanai, mīlestības saglabāšanai. Šīs sarunas sniedz ieskatu jūsu attiecību noteicošajos brīžos un palīdz tos izmainīt tā, lai veidotos droša un ilgstoša savstarpējā saikne.

Liekot lietā Dr. Sjū Džonsones piemērus no terapeitiskās prakses, padomus un praktiskos vingrinājumus, jūs uzzināsiet, kā kopt, aizsargāt un attīstīt savas attiecības, nodrošinot mīlestību mūža garumā.

 

19,35 

 

PAR AUTORI:

Dr. Sjū Džonsone ir vadošā novatoriskās pieejas ieviesēja pāru terapijas un pieaugušo piesaistes jomā – emocionāli fokusētas pāru un ģimenes terapijas (EFT) pamatlicēja. Sjū Džonsone saņēmusi daudzus apbalvojumus par izstrādāto EFT terapiju, tostarp Amerikas Psiholoģijas asociācijas balvu “Gada ģimenes psihologs” un Kanādas ordeni.

“Stipriniet un padziļiniet savas attiecības ar grāmatā ietverto praktisko vingrinājumu palīdzību, septiņām dziļām sarunām un gudriem padomiem no “labākās pāru terapeites pasaulē” “

– filozofijas doktors, bestselleru autors Džons Gotmens.

“Visoriģinālāko pāru terapijas pienesumu autore pēdējo trīsdesmit gadu laikā!”

 

– doktors Viljams Dž. Dohertijs.

Izdošanas datums

02.04.24.

Redaktors

Regīna Janmane

Maketētājs

ISBN

978-9934-639-01-2

Formāts

A5 mīkstie vāki

Lappušu skaits

304

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top