Bekija Kenedija
SIRDĪ LABS

No angļu valodas tulkojusi Agnese Orupe

Grāmata Sirdī labs atklās, kā kļūt par tādiem vecākiem, kādi jūs vēlētos būt. Milzu popularitāti ieguvusī eksperte Dr. Bekija Kenedija dalās ar savu pieeju bērnu audzināšanā, kas ļauj justies labi gan vecākiem, gan bērniem.

Pēdējo gadu laikā Dr. Bekija Kenedija, kuru viņas sekotāji ir iedēvējuši par Dr. Bekiju, aizsākusi revolūciju bērnu audzināšanas jomā. Miljoniem vecāku, kuri ir noguruši sekot padomiem, kas vai nu nedarbojas, vai liek justies slikti par savu rīcību, ir sākuši izmantot Dr. Bekijas iedarbīgo pieeju, kur priekšplānā izvirzīta saiknes veidošana ar bērniem, nevis viņu uzvedības izlabošana.

Daudzas plaši pazīstamas metodes, piemēram, zvaigznīšu krāšana par labu uzvedību vai bērna nosūtīšana uz viņa istabu, ir balstītas uz uzvedības koriģēšanu, nevis jaunā cilvēka audzināšanu. Šie paņēmieni neveido nepieciešamās prasmes turpmākajai dzīvei un neņem vērā bērnu sarežģītās emocionālās vajadzības. Ja vēl pieliek klāt pašu vecāku gūto neviennozīmīgi vērtējamo pieredzi bērnībā, ir viegli saprast, kāpēc tik daudzi jūtas apjukuši, izdeguši un noraizējušies, vai viņu izmantotās metodes nāk par labu pašu bērniem.

Grāmatā Sirdī labs Dr. Bekija atklāj savu audzināšanas filozofiju, papildinot to ar praktiski izmantojamiem paņēmieniem, kas palīdzēs vecākiem pāriet no neziņas un sevis vainošanas pie pārliecības un stingras vadības.

Dr. Bekija piedāvā problemātiskas uzvedības novēršanas metodes, kas balstītas uz skatījuma maiņu par tādiem jautājumiem kā brāļu un māsu sāncensība, trauksme šķiroties, dusmu un kaprīžu lēkmes un daudziem citiem. Viņa ir radījusi bagātīgu paņēmienu klāstu, ko izmantot tiem vecākiem, kuri meklē jaunu veidu, kā audzināt savus bērnus tā, lai sagatavotu viņus dzīvesspēka, sevis regulēšanas prasmju un pašpārliecības iegūšanai visa mūža garumā.

19,65 

 

PAR AUTORI

Dr. Bekija Kenedija ir klīniskā psiholoģe un trīs bērnu mamma, kas radusi jaunu pieeju bērnu audzināšanā. Dr. Bekijas mērķis ir sniegt vecākiem atbalstu, lai tie justos drošāki un spējīgāki tikt galā ar bērnu audzināšanas izaicinājumiem. Viņa dzīvo Ņujorkā

Redaktors

Regīna Janmane

Maketētājs

ISBN

9789916986318

Formāts

148×210 mīkstie vāki

Lappušu skaits

312

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top