Dženija Mastada
OKEI DIENAS

No angļu valodas tulkojusi Ilze Paegle-Mkrtčjana.

SAMAI ir 28 gadi, viņa ir zviedriete, bezrūpīga un haotiska. Prakses laikā Londonā, trijos svelmaini karstos vasaras mēnešos, viņa iemīlas Lūkasā, ar kuru savulaik iepazinās, vēl būdama padsmitniece. LŪKASS, 27 gadus vecs, jūtīgs un piesardzīgs, meklē savu vietu pieaugušo pasaulē, cenšoties saglabāt dzīves trauslo līdzsvaru. Samas klātbūtne nozīmē brīnišķīgu izklaidi.

Tomēr ar laiku realitāte piesaka savas tiesības, jo kā Sama, tā Lūkass saprot, ka viņu attiecības nevar turpināties mūžīgi. Nav taču iespējams vienmēr būt tik laimīgiem, vai ne? Romāns ir vēstījums par Samas un Lūkasa jūtu kāpumiem un kritumiem, taču vienlaikus arī ieskats problēmās, kas saistītas ar vīrieša ķermeņa dismorfiju, sievietes reproduktīvajām tiesībām un iepriekš neparedzamām kļūmēm mūsdienīgā mīlas stāstā.

Vai mēs esam gatavi samierināties ar nebeidzamu okei dienu virkni? Un kādi zaudējumi mums nebūs par lieliem, tiecoties pēc daudz pievilcīgākas dzīves?

 

19,50 

 

PAR AUTORI

Dženija Mastada ir dzimusi Zviedrijā, bet dzīvo Londonā. Viņa var lepoties ar vairāk nekā 600 tūkstošiem sekotāju sociālajos medijos un vairāk nekā 50 miljoniem skatījumu YouTube kanālā. Kopā ar savu partneri Deividu Dženija Mastada vada arī raidierakstu, kas veltīts popkultūrai. Okei dienas ir viņas pirmais romāns.

 

“Emocionāli reālistisks stāsts… smeldzoši romantisks. Gluži vienkārši lielisks.”

Irish Independent

 

“Perfekts tūkstošgades mijas paaudzes mīlas stāsts, valdzinošs un gudrs… asprātīgi dialogi un nesteidzīga seksa ainas. Ideāla lasāmviela vasarai!”

Irish Times

Izdošanas datums

06.06.2024.

Redaktors

Sandra Skuja

Maketētājs

ISBN

978-9934-639-03-6

Lappušu skaits

328

Formāts

A5, mīkstie vāki

Jums arī varētu patikt…

Shopping Cart
Scroll to Top